City Duo on loodud kvaliteeti ja oma aega hindavale inimesele, kes jõuab elus alati sinna, kuhu soovib!

City duo suurepärane asukoht tallinna kesklinnas võimaldab sul kiirelt ja mugavalt jõuda just sinna, kuhu vaja! Oma uues kodus naudid efektiivset elustiili, mugavat elukohta ja mõnusat linnamiljööd.

City Torn – Alevi 3
Duo Maja – Alevi 5

eksklusiivne
panoraamvaade

suurepärane
asukoht
linna keskel

Elektriautode
laadimis-
valmidus

rattahoidla ja
hooldusala

Maa-alune
soojendusega
parkla

avarad
rõdud

city torn

City torn on avara planeeringu ja silmapaistva fassaadiga 12-korruseline kõrghoone, millele lisavad luksuslikkust suured rõdud, stiilne fuajee ja lummav vaade linnale. Kõrghoone viimasel korrusel on hoolikalt läbimõeldud panoraamvaadetega katusekorterid, mis annavad teie elule unikaalse lisandväärtuse!

Alevi 3

12 Korrust

VALMIB 2025
  • SUUREPÄRANE ASUKOHT KESKLINNAS
  • AIAGA PIIRATUD HOONE
  • PANORAAMVAATED
  • SUURED RÕDUD
  • MAA-ALUNE PARKLA

duo maja

Duo Maja võimaldab luua isikupärased kodud neile, kes hindavad privaatsust ja õdusat elukeskkonda. Vaid 13 valgusküllase korteriga majas naudid rahulikku atmosfääri ja hoovimajale omast kogukonnatunnet. Korterite juurde kuuluvad avarad rõdud ja eraldatud terrassid, et saaksid oma kodu kujundada just selliseks, nagu sina soovid!

Alevi 5

Ainult 13
korterit

VALMIB 2025

Lisaks omanäolisele arhitektuurile ja erilisele siseplaneeringule saavad city duo elanikud tunda rõõmu soojendusega maa-alusest parklast ja kinnisest hoovist.

TARK KODU

Küte ja ventilatsioon – Targalt juhitud küte ja ventilatsioon muudavad sinu kodu mugavaks, tervislikuks ja energiasäästlikuks.

Ligipääsud – Videofono sinu nutitelefonis näitab sulle otsepilti välisukse ees toimuvast. Uksi saad avada kodu seinal olevast tahvelarvutist võI mugavalt oma telefonist, ka ise samal ajal eemal viibides.

Lisaks võimaldab see süsteem sul endale lifti koduukse ette kutsuda just siis, kui seda vajad!

Energiatarbimise ülevaade – Kodu seinal olevast tahvelarvutist võI oma nutitelefonist näed jooksvalt ülevaadet oma energiatarbimisest. Muuda oma harjumusi, et vähendada ülekütmist ja säästa energiat.

Näitude kauglugemine – Kõik tarbimisnäidud edastatakse majahaldurile automaatselt, et saaksid keskenduda olulisemale.

Valgustuse juhtimine – Nutikas valgustuse juhtimine võimaldab ruumi valgustada vajaduspõhiselt, et valguse intensiivsus ja värv toetaks sinu enesetunnet. Lisaks tagab targalt juhitud valgustus kuni 50% energiasäästu.

lisatasu eest

„Targa kodu hooneautomaatikaseadmed juhivad ja kontrollivad city torn kõrghoones elukeskkonda energiasäästlikult.“