City torn kõrghoonesse oleme loonud neli erinevat interjöörilahendust, mis peidavad endas tänapäeva sisearhitektuuri tipplahendusi. Pakett bright sümboliseerib helgust ja heledust, lisades kodule veelgi enam avarust. Tumedat aktsenti leiad paketist dark, milles peegeldub väljapeetud elegants ja salapära.

Suursugust luksust saad kogeda premium ning luxury viimistluspakettidega, mille kvaliteetsed ja trenditeadlikud sisustusvalikud ei jäta kedagi ükskõikseks. Pilku püüavad mitme toonivalikuga naturaalparketid ning terratso- ja marmorplaadid koos klassikalise mattmusta sanitaartehnikaga. Vali just enda maitsele vastav lahendus, sest oled parimat väärt!

„Meie stiil on luua koduomanikele ajatud ja võimalikult funktsionaalsed elamispinnad, mis oleksid ka esteetiliselt kaunid.”

sisearhitektid Liina Raudsepp & Margot Laisaar

Reterra koduostjatele head pakkumised oma ala tegijatelt

Kõik vajaliku kodu sisustamiseks leiad meie heade koostööpartnerite juurest. Reterra klientidele kehtivad eripakkumised.

HEKTOR LIGHT

Hektor Light on aastast 1994 valgustitega tegelev firma. Vilunud nõustajad oskavad soovitada isikupärased, erineva stiiliga valgusteid. Esindussalongid Tallinnas ja Tartus.

hektor.ee

-20%

SOFASERVICE

Sofaservice on Eesti pehmemööblit valmistav ettevõte, mis keskendub kliendi soovide täitmisele. Meie eesmärk on luua mööblit, mis on mugav, ilus, praktiline nong valmistatud kõrgkvaliteetsetest materjalidest. Külasta ka showroomi Tabasalu Keskuses, Kallaste tn 7

sofaservice.ee

-20%

ARDRAI

Ardrai peamiseks tegevusalaks on köögimööbli valmistamine, samuti on meilt võimalik tellida ka erinevaid garderoobilahendusi ja vannitoamööblit. City Duo klientidele pakub Ardrai -20% soodustust, et saaksid enda kodu sisustada kvaliteetse eritellimusmööbliga.

ardrai.ee

-20%

FURGNER

Sisusta kodu kvaliteetse disainmööbliga. Furgneris kehtib City Duo klientidele -15% soodustus Rowico disainmööblile ja Furgneri diivanitele. Leia ilus mööbel e-poest või külasta salongi aadressil Sakala 7

furgner.ee

-15%

KARDINAL KARDINASALONG

Kui soovite ideid ja abi kodu-ja kontoriakende kujundamise osas, tulge Kardinal Kardinasalongi aadressil Maakri 19/2. Kogenud disainerid pakuvad koduse tekstiilikujunduse terviklahendusi. Alustades mõõtmise ja kavanditega ning lõpetades paigaldusega.

kardinal.ee

-10%

UNELEJA

Uneleja kingipood pakub lastele ja nende vanematele Uneleja brändi alt põhjamaise disainiga voodipesu, mängides seejuures piltide, kujundite ja värvidega, et muuta perekondade magamistoad harmooniliseks.
Ettevõtte loomingulised disainerid on Kristel Laurits Taanist, Irina Ylänne Soomest ja Lumimari Eestist.

uneleja.ee

-15%

RUUBY

Oled otsimas erilisi tooteid, mis muudavad su igapäevaelu erilisemaks? Tere tulemast Ruuby poodi, kus leiad kõike alates sisutusest kuni gurmee toodeteni välja – kõik ühes kohas! Tule Ruubysse külla ja sukeldu unikaalsete toodete maailma, mis väljendavad sinu stiili ja elustiili täpselt nii, nagu sa soovid. Meie tooted on hoolikalt valitud, et tuua sinu ellu rohkem ilu, rõõmu ja mugavust. Kõigile Reterra klientidele kingime -15% soodustuse Ruuby elustiilipoes.

ruuby.ee

-15%

AUNMAN

Aunman on Eesti ettevõte, mis on spetsialiseerunud premium-klassi eritellimusmööblile. Pakume erilahendusi, kasutades innovaatilisi tehnoloogiaid, et tagada meie toodete kõrge kvaliteet. Meie tootmisprotsessis kasutatakse ainult parimaid materjale. 18 aasta pikkuse kogemusega oleme end tõestanud usaldusväärse partnerina nii kodu- kui ka välismaal. Lisaks hea uudis Reterra korteriostjatele – neile kehtib Aunmani toodetele 20% soodustus.

aunman.ee

-20%